Diety pudełkowe stały się bardzo popularnym konceptem. W dobie szybkiego życia, przebywania poza domem żywienie wcale nie musi być oparte na daniach typu fast-food lub też na dostawach kiepskiej jakości jedzenia. Dieta pudełkowa stała się niesamowicie popularna, gdyż pozwala otrzymywać doskonałej jakości jedzenie, codziennie bez konieczności samodzielnego przygotowania. Najlepszym elementem tego wszystkiego jest jednakowoż fakt, iż dieta jest świetnie dostosowana do potrzeb klientów.

Jak wygląda program dietetyczny?

Przygotowanie posiłków opiera się o programy dietetyczne:

  • dla pracujących umysłowo,
  • dla odchudzających się,
  • dla trenujących,
  • dla alergików,

Jest to nowy kierunek rozwoju usług gastronomicznych i cateringowych.

Jak wygląda klasyczna dieta pudełkowa?

Wykupując dostawę diety pudełkowej, codziennie rano otrzymuje się zestaw posiłków na cały dzień. Najczęściej jest to pięć posiłków dziennie, możliwych do podgrzania w mikrofali. Posiłki są codziennie przygotowywane przez wyspecjalizowanych kucharzy nadzorowanych przez wykwalifikowanych dietetyków. Po przygotowaniu są one pakowane w opakowania jednorazowe zgodne ze standardami catering system np. https://www.lideropakowania.pl/pojemniki-do-zgrzewu.html.

Korzyści catering system

Dzięki diecie pudełkowej możliwe jest codzienne spożywanie posiłków zbilansowanych, pełnowartościowych, urozmaiconych i przede wszystkim – zdrowych. Nie trzeba opierać swojej diety o słabej jakości rozwiązania dietetyczne, gdy jest możliwe korzystanie z funkcjonalnej diety pudełkowej. Życie szybko nie oznacza byle jakiego żywienia się!